SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gallerskål 9341189
nr 934 1189
Gallerskål
Silver, Reliefmönster, importstämplar, längd: 35, Delvis förgylld
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:22:57
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.